Офіційний проектний партнер Philips в Україні
ua
ru

Світлодіодна панель Philips - вийде з моди, але не з ладу!

Додано 01 квітня 2020 08:19

Світлодіодна Пенель 600 х 600 - це найпростіший і найвигідніший спосіб освітлення приміщень загального користування.

Сумніваєтеся? Тоді згадайте продуктовий біля свого будинку, клас вашого школяра, спортзал, який ви так часто пропускаєте, коридор, клієнтську зону будь-якого банку або приймальню поліклініки ...

Так! майже 100% перерахованих приміщень освітлюють підвісні, вбудовані в стелю армстронг або накладні панелі.


 

LED панелі стельові - особливості і характеристики

Варто відзначити, що світлодіодні панелі (світильники) - це досить старий і звичний спосіб освітлення. Вони пройшли еволюційний процес від величезних миготливих коробок з небезпечними люмінесцентними лампами (Т8), що містять в собі ртуть.

Далі їх замінили більш ефективними світлодіодними трубчастими ЛЕД лампами (Т8). І вже сьогодні, з розвитком освітлювальних технологій, актуальні світлодіодні ультратонкі ЛЕД панелі різних розмірів і потужностей.

Cвітлодіодні панелі виробника PHILIPS

CoreLine Panel

16 - 40 Вт
1 800 – 3 600 Лм

CoreLine Office recessed

24,5 - 40,5 Вт
2 700 - 3 700 Лм

 

SmartBright Slim Panel

34 Вт
3 400 Лм

 

CoreLine Office surface-mounted/recessed

24.5-40.5 Вт
2 700 - 3 700 Лм

Power Balance gen2

24-73 Вт
3 400 – 8 000 Лм

 

ПОДРОБНЕЕ...

 

Світлодіодні панелі стельові

600 х 600 (1200 х 600) - параметри вибору

Загалом, ззовні у вимкненому стані всі LED панелі по суті виглядають однаково. Ситуація кардинально змінюється після вмикання світла.

 

  1. І перше, що ви побачите на неякісному світильнику - це чітко виражені смуги, що складаються з трьох або чотирьох світлодіодних смужок. Принципова відмінність ЛЕД панелі Філіпс в тому, що світлодіодний модуль рівномірно розподілений в корпусі світильника і не створює смуг.
  2. Життєвий ресурс. Можете бути впевненими, що світлодіодні стельові панелі PHILIPS швидше вийдуть з моди ніж з ладу. Корисний термін служби Coreline Panel - 50 000 годин, а це 25 років роботи в умовах 8 - ми годинного робочого дня.
  3. Колірна температура - це звичайно справа Вашого вибору, але пам'ятайте! Правильне освітлення будь-якого приміщення в якому працюють люди - максимально наближене до денного світла (3700 - 4000 К). Більше інформації про колір світла тут.
  4. На додаток про якість світла, відзначаємо, що коефіцієнт передачі кольору (CRI) світлодіодних панелей PHILIPS> 80. Врахування цього показника надзвичайно важливе в приміщеннях, де люди займаються художньою творчістю, працюють з тканинами, дизайном або елементарно в магазинах одягу - в загальному там, де колір відіграє ключову роль.
  5. Розміри. Найчастіше використовується світлодіодна панель 600 на 600 для армстронг, але компанія Філіпс пропонує широку розмірну сітку приладів: LED панель 1200 х 300, 1200 х 600.
  6. «Сонячні зайчики» в очах - це Ваше перше враження від неякісного світильника ЛЕД панельного. Якщо бути точним, то за ці відчуття бере на себе відповідальність коефіцієнт (UGR) - це збірне поняття, що характеризує рівень дискомфорту, викликаного офісним світильником. UGR (<19 для офісів ОК (office complite і якщо показник більше 19 NOC not office complite це для коридорів, або для приміщень, де люди перебувають не завжди).
  7. Норми пульсації світлодіодного світильника для офісу не більше 5%.
Нехтування цими даними призводить до постійної втоми працівників, дратівливості, головного болю і як наслідок - постійного зниження зору і рівня продуктивності.
Компанія PHILIPІS орієнтована на економне, але якісне освітлення. Тому всі ЛЕД панелі для офісу виробника PHILIPS з низьким рівнем UGR.

 

 

Накладна,  підвісна і вбудована ЛЕД панель - особливості монтажу

Щоб змонтувати ЛЕД-панель PHILIPS Вам потрібно:

  • cвітильник;
  • викрутка або шуруповерт;
  • 10 хв вільного часу і чашечка кави, щоб насолодитися результатом.
   

Особливість світлодіодних панелей Філіпс в тому, що вони не тільки з легкістю монтуються в стелях типу армстронг, але і за допомогою рамки трансформуються в накладні, а за допомогою тросів в підвісні - вибір залишається тільки за Вами.

Щоб купити світлодіодну панель в інтернеті, отримати консультацію або більш детальну інформацію - просто зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті або залиште запит із проханням передзвонити.

Менеджери «Лайт Груп» дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Також Ви зможете отримати електронний каталог продукції PHILIPS.
Крім того, ми зробимо для Вас безкоштовний розрахунок освітлення Вашого приміщення.

Замовити дзвінок
Ваше ім'я: *
Ваш номер телефону: *

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×