Офіційний проектний партнер Philips в Україні
ua
ru

PHILIPS DAY in UA

Додано 26 січня 2018 21:31

 

PHILIPS DAY in UA (7-8 вересня) - щорічна зустріч офіційних партнерів компанії PHILIPS, в рамках якої організатори підводять підсумки та ознайомлюють зі стратегічними цілями та планами розвитку Philips Lighting.

Цьогоріч у презентаційній частині заходу партнерам запропонували нові тренди та бізнес-ідеї в освітленні вулиць, розповіли про зміни в асортименті світлодіодних ламп, провели майстер-клас з бездротового програмування LED драйверів та теоретичний курс з навчання персоналу партнерів.

Вечірня і програма наступного дня була більш вільною, учасники мали змогу поспілкуватись один з одним за спільною вечерею, обмінятись досвідом, розповісти про свої, і дізнатись про досягнення інших.

 

Особливе захоплення викликав тренінг на подолання невмотивованого старху перед невідомим (цікавий прийом для подолання перешкод у професійній діяльності.). Організатори запропонували пройтись доріжкою з розпеченими вуглинами, яка виявилась абсолютно безпечною. Емоції та враження зашкалювали...

 

Як показує досвід минулих років, PHILIPS DAY завжди дивує і націлює на активну співрацю своїх партнерів.

Організатори акцентують увагу на розвитку та модернізації, зустрічі защораз стають більш насиченими та інформативнішими.

Велика сім'я PHILIPS чекає нових зустрічей у старому колі друзів-партнерів.

Замовити дзвінок
Ваше ім'я: *
Ваш номер телефону: *

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×