Офіційний проектний партнер Philips в Україні
ua
ru

LIGHT GROUP ПЕРША ВТІЛИЛА В ЖИТТЯ УНІКАЛЬНУ НОВИНКУ ВІД PHILIPS...

Назва проекту:

LIGHT GROUP ПЕРША ВТІЛИЛА В ЖИТТЯ УНІКАЛЬНУ НОВИНКУ ВІД PHILIPS...

Спеціалізація:

Виробництво скла

Розміщення:

Україна

Дата проекту:

2016

Комплекс робіт:

Встановлення світлодіодних світильників стійких до високих температур.

Наші проектні рішення заощаджують Ваші кошти і час…

На одному із кращих підприємст, що спеціалізується у виготовленні високоякісного скла, коштами іноземних інвесторів, проводили повну модернізацію виробництва. Важливим етапом оновлення була реконструкція мережі внутрішнього освітлення, яку здійснили наші фахівці.

Складність проекту в тому, що у приміщенні цеху з високою стелею, температура повітря у літній період досягала 40-600С.

Спеціалісти Light Group, для реалізації складного завдання, першими (ще до релізу) в Україні, а, можливо, і у світі, застосували унікальну новинку з лінійки продукції Philips, світлодіодний світильник GentleSpace gen2. На підприємстві вставили понад 100 світильників, їх головна перевага та особливість у захисті від перенагрівання. GentleSpace gen2 – термостійкі, витримують температуру 600С. Після 10-ти річної роботи, світловий потік зменшується лише на 10%.

Проектне рішення від Light Group не лише покращило умови праці на виробництві, але й дало змогу зекономити витрати електроенергії 60%.

GentleSpace gen2 зручні ще й тим, що підходять як для нових споруд, так і для заміни старих світильників без зменшення, а можливим збільшенням освітленості, і зайвих витрат на монтажні роботи.

Світильники укомплектовані великим вибором оптики, в тому числі асиметричної для бокового підсвічування.

Ця новинка від Philips здійснила прорив - інноваційний дизайн, довготривалий термін служби і можливість суттєво зменшити витрати на електроенергію.

Замовити дзвінок
Ваше ім'я: *
Ваш номер телефону: *

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×