Офіційний проектний партнер Philips в Україні
ua
ru

Гарантійне обслуговування світлодіодної продукції

ЛАЙТ ГРУП підтримує гарантію на продукцію відповідно до стандартних і розширених умов гарантійного обслуговування Philips.

Офіційна гарантія на продукт завжди міститься в друкованих матеріалах (наприклад, гарантійний талон, інструкція з експлуатації), які знаходяться в комплекті з продуктом.

ПРАВИЛА ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ


Купивши продукції Philips, ви отримуєте договір на гарантійне обслуговування, в якому прописані гарантійні зобов'язання, вид гарантії (стандартна або розширена), термін дії гарантійного сервісного обслуговування.

Гарантійний ремонт або заміна відбувається після безкоштовної діагностики продукту, який вийшов з ладу, з метою визначити причину поломки.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Наші гарантійні зобов'язання втрачають силу, коли продукт використовується не у відповідності до умов інструкції з експлуатації.

Наші продукти перевірені на стандарти «нормального» використання, як зазначено в інструкції.

Використання продукту неналежним чином не тільки призводить до втрати гарантійного сервісного обслуговування, а й несе в собі ризик пошкодження майна або інших пошкоджень.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати детальну інформацію про сервісне обслуговування та гарантійні умови. Один з наших кваліфікованих фахівців з обслуговування, безумовно, готовий відповісти на Ваші запитання.

Ми в, ЛАЙТ ГРУП, пишаємося тим, що пропонуємо високоякісну продукцію, і несемо відповідальність за все, що ми робимо.

 

 

Замовити дзвінок
Ваше ім'я: *
Ваш номер телефону: *

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×